پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

دسته بندی محصولات

محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک یا تلگرام بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

دانلود پاورپوینت سلامت الکترونیک - 30 اسلاید

دانلود پاورپوینت سلامت الکترونیک - 30 اسلاید

 

 

 

 

 

qقبل از انقلاب: از سابقه استفاده از رایانه در مراکز پزشکی و بهداشتی- درمانی کشور در پیش از انقلاب سال 57 ، اطلاعات چندانی در دست نیست. احتمالاً چنین سابقه‌ای اصلاً وجود ندارد. چرا که به کار گیری رایانه‌های بزرگ (Main Frame) شرکت IBM در ایران که از اواسط دهه 40 در ایران شروع می‌شود، محدود به دستگاه‌ها و نهاد‌های کلان کشوری بوده که بهداشت و درمان کشور را شامل نمی‌شد. ظاهراً در سال‌های پایانی نظام پیشین، مطالعاتی برای استفاده از امکانات رایانه‌ای برای ساماندهی اطلاعات امور درمان در سازمان تأمین اجتماعی و وزارت بهداری وقت، تحت پروژه‌ای با عنوان Electronic Data Exchange انجام می‌گیرد که با وقوع انقلاب ناتمام می‌ماند.
qآزمايشگاههاي تشخيص پزشكي اولين مراكزي بودند كه در ايران از رايانه استفاده كردند .آزمايشگاههاي ايران براي نخستين بار در سالهاي اول انقلاب موفق به چاپ نتايج آزمایش‌های بيوشيمي، بر فرمهاي رايانهاي شدند. در عين حال ميتوانستند نتايج آزمایشهاي بيماران را با استفاده از فلاپي دیسک‌های 5.25  اينچ بايگاني كنند . كه نخستين تجربه پرونده الكترونيك بيمار كشور محسوب ميشود
qدهه 60:دهه ۱۳۶۰ با تجربه كاربري سيستمهاي مكانيزه در آزمايشگاههاي تشخيص پزشكي )و به ندرت برخي از راديولوژيها و مطبها( در حوزه سلامت همراه بود . از ويژگيهاي مهم اين دوره، پذيرش فهرست صورت حساب رايانهاي آزمايشگاهها توسط سازمان بيمه خدمات درماني و حتي تأييد كتبي موضوع توسط اداره اسناد پزشكي بيمه مذكور است كه در دستگاههاي اداري كشور، يك تحول تلقي ميشد و به تغيير جدي در تقاضاي نرم افزار توسط آزمايشگاههاي كشور انجاميد.
q
qدهه 70: در اوايل دهه ۱۳۷۰ با مطرح شدن »  نظام نوين«  در اداره بيمارستانهاي كشور، تجديد نظر در روالهاي جاري ثبت و ضبط اطلاعات و اسناد در بيمارستانها به عنوان يك ضرورت احساس ميشد. در فعاليتهاي مرتبط با توليد و اجراي سيستمهاي مكانيزه در مراكز پزشكي كشور به ويژه سيستمهاي مكانيزه بيمارستاني، شركتهاي زيادي در بخش خصوصي كمك كردند

متن فوق فقط یک اسلاید از پاورپوینت مورد نظر است؛

برای دانلود کل پاورپوینت از لینک زیر استفاده کنید:


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 10,000 تومان

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file45_1832797_4570.zip1.8 MB