مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس - 22 اسلاید

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس - 22 اسلاید

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس

پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس

http://iranppt.sellfile.ir/

غیرت ابراهیم علیه السلام پدر ادیان الهی
«و ابرام به مصر فرود آمد... به زن خود سارا مي گفت: اينک مي دانم که تو زن نيکو منظر هستي همانا چون اهل مصر تو را ببيند گويند اين زوجه اوست پس مرا بکشند و تو را زنده نگاه دارند پس بگو که تو خواهر من هستي... و امراي فرعون او را ديدند و او را در حضور فرعون ستودند پس وي را به خانه فرعون در آوردند و به خاطر وي با ابرام احسان نمود و او صاحب ميش ها و گاوان و ... شد و خداوند فرعون و اهل خانه او را سبب ساراي زوجه ابرام به بلاياي سخت مبتلا ساخت و فرعون ابرام را خوانده گفت: ... چرا گفتي او خواهر منست، که او را به زني گرفتم»
زنای لوط و دخترانش
”دختر بزرگ به كوچك گفت: “پدر ما پیر شده و مردی بر روی زمین نیست كه بر حسب عادت كل جهان به ما درآید. 32 بیا تا پدر خود را شراب بنوشانیم و با او همبستر شویم تا نسلی از پدر خود نگاه داریم.” 33 پس در همان شب پدر خود را شراب نوشانیدند و دختر بزرگ آمده با پدر خویش همخواب شد و او از خوابیدن و برخاستن وی آگاه نشد.“
داستان داود و همسر اوريا
و واقع شد در وقت عصر كه داود از بسترش برخاسته بر پشت‌بام خانة پادشاه گردش كرد و از پشت بام زنی را دید كه خویشتن را شستشو میكند و آن زن بسیار نیكومنظر بود. 3 پس داود فرستاده دربارة زن استفسار نمود و او را گفتند كه “آیا این بتشَبع دختر ا‌َلِیعام زن اُوریای حِتِّی نیست؟” 4 و داود قاصدان فرستاده او را گرفت و او نزد وی آمده داود با او همبستر شد و او از نجاست خود طاهر شده به خانة خود برگشت. 5 و آن زن حامله شد و فرستاده داود را مخبر ساخت و گفت كه من حامله هستم.

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس است

برای دانلود کل پاورپوینت در زمینه پیامبران در کتاب مقدس از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file10_2038087_7121.zip4.4 MB