پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

دسته بندی محصولات

محبوبترین محصولات

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09190317694 تلگرام بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت درباره گازها و بخارات - 33 اسلاید

پاورپوینت درباره گازها و بخارات - 33 اسلاید

پاورپوینت درباره گازها و بخارات

پاورپوینت درباره گازها و بخارات

پاورپوینت درباره گازها و بخارات

پاورپوینت درباره گازها و بخارات

پاورپوینت درباره گازها و بخارات

پاورپوینت درباره گازها و بخارات

http://iranppt.sellfile.ir/

بعضي از آنها داراي رنگهاي خاصي بوده و در غلظت هاي معين اين رنگ را مي توان تميز داد، چنانچه رنگ گاز كلر سبز و بوي آن نافذ و خفه كننده است .
رنگ اكسيد ازت زرد خرمايي و محرك و سرفه آور است . بخارات برم قهوه اي خرمايي و خفه كننده مي باشد . همچنين عده اي از گازها داراي رنگ و بوي خاصي نيستند و يا به زبان ديگر بي رنگ و بو مي باشند و بدين ترتيب وجود آنها به آساني حس نمي شود و اين گازها در صورتي كه خاصيت سمي داشته باشند بسيار خطرناكند . نمونه اينگونه گازها اكسيد كربن و گازكربنيك است
گازي است زرد مايل به سبز با بويي تند كه در تجارت در سيلندر هاي فولادي و بصورت مايع حمل مي شود و مورد مصرف قرار مي گيرد . كارگران كارخانجات، تهيه كننده كلر و حمل و نقل آن و مصرف كنندگان در معرض خطرات اين گاز قرار دارند . در صنايع نساجي، كاغذ سازي، شيمي پالايش نفت و تهيه هيدروكربن هاي كلرينه مصرف مي شود. براي ضد عفوني آب و سبزيجات از آن استفاده مي كنند .
كلر بعد از استنشاق با رطوبت مخاط دستگاه تنفس تركيب مي شود و اسيد كلريدريك بوجود مي آيد كه سبب تحريك مخاط مي شود . اگر پوست بدن در معرض كلر قرار گيرد در آن سوختگي ايجاد مي شود كه بسته به تراكم گاز و مدت تماس آن سرخي ساده تا تاول هاي متعدد مشاهده خواهد شد . تحريك مخاط چشمها، ورم ملتحمه، رينيت و فارنژيت از ديگر اثرات سمي اين گاز بشمار مي رود
در طبيعت فراوان است و به گاز مرداب معروف مي باشد . در نفت خام، گازهاي زير زميني و معادن زغال سنگ بطور آزاد وجود دارد . از فساد گياهان در مردابها نيز بوجود مي آيد . در موقع تقطير نفت آزاد مي شود و در كراكينگ در اثر شكسته شدن مولكولهاي بزرگ نفتي ايجاد مي شود . اين گاز براي تهبه هيدروژن و سوخت است .
گازي است بي رنگ، بي بو و سبك تر از هوا، علت انفجارهاي معادن زغال سنگ گاز متان و بعضي اوقات مخلوط متان و گاز اكسيدكربن است . استنشاق آن توليد بيماري و يا مرگ نمي كند مگر اينكه انسان در محل مسدود باشد و اين گاز جاي هوا را اشغال كرده باشد .

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت درباره گازها و بخارات است

برای دانلود کل پاورپوینت درباره گازها و بخارات از لینک زیر استفاده کنید:


اشتراک بگذارید:

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file84_2039355_9066.zip99.2k

نظرسنجی

از فایلی که خریدید راضی بودید؟
بیشتر دنبال چه فایلی هستید؟
filesell filesell