مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت به روز گازها - 42 اسلاید

پاورپوینت به روز گازها - 42 اسلاید

پاورپوینت به روز گازها

پاورپوینت به روز گازها

پاورپوینت به روز گازها

پول شما و زندگی شما

http://iranppt.sellfile.ir/

دستگاهی که برای اندازه گیری فشار هوا بکار می رود، هوا سنج نام دارد که درشکل مقابل مشاهده می گردد. برای ساخت این دستگاه کافی است که یک لوله شیشه ای پراز جیوه را بطور معکوس روی یک تشک پر از جیوه قرار دهیم . افزایش فشار جو باعث بالا رفتن جیوه درون لوله می شود. و بسته به فشار هوا، جیوه درون لوله درارتفاع مشخصی خواهد ایستاد. این ارتفاع درسطح دریاهای آزاد
مقیاس کلوین یک مقیاس مطلق می باشد زیرا درجه صفر کلوین پائین ترین دمای ممکن می باشد . اگر در فشار ثابت تغییرات حجم یک نمونه گاز برحسب دما رسم کنیم، خط راستی بدست می آید (شکل زیر) دمائی که درآن دما حجم گاز به صفر می رسد، صفر کلوین (-273.15 °C ) می باشد.
در شرايط عادي فشار و دما ، گازهاي حقيقي رفتار ايده آل دارند ، اما در فشارهاي زياد و دماهاي پائين انحراف زياد است . در نظريه جنبشي گازها فرض مي شود كه مولكولهاي گاز حجمي ندارند و هيچ نيروئي بين مولكولهاي گاز وجود ندارد. ولي چون اين دو فرض درست نيستند،گازهاي حقيقي از رفتار ايده آل انحراف دارند .

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت به روز گازها است

برای دانلود کل پاورپوینت به روز گازها از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file111_2048621_1819.zip874.8k