مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت درباره منابع انسانی و چالش های اجرای طرح های دورکاری در ایران - 18 اسلاید

پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران - 18 اسلاید

پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران

پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران

پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران

دورکاری و اهمیت آن

• اصطلاح دورکاری برای اولین بار در دهه ی 1970 میلادی به حوزه ی مفاهیم مدیریت وارد شد.
مفهوم دورکاری : کرلند و بیلی (Kurland & Bailey, 1999) دورکاری را بعنوان شکلی از کار انعطاف پذیر تعریف نموده اند که امروزه امکان کار و خدمت رسانی در هر مکان و در هر زمان را برای کارکنان فراهم نموده است.
• در حال حاضر طرح دوركاري، در كشورهاي‎ ‎پيشرفته ی اقتصادی با موفقيت در بخش‌هاي مختلف صنعتي، اقتصادي، اجتماعي و فرهنگي، در ‎سازمان‌ها و شركت‌هاي دولتي و خصوصي در حال اجرا می باشد.
• بر اساس اهداف اعلام شده در این خصوص، تا پایان سال 2011 میلادی، می باید 13 ميليون نفر در كشور ژاپن، ۱۷ميليون نفر در آمريكا، 3.5 ميليون نفر در انگليس و ۲۷ميليون نفر در كشور چين

مراحل گسترش نفوذ طرح های دورکاری در کشورها

پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران

 

پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران

 

پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران

 

مرحله ی شناسایی و تاکید بر ارزشمندی ی طرح دورکاری (فاز 1): در این مرحله، نه تنها مردم (علی الخصوص کارکنان و مدیران) مفاهیم و تعاریف دورکاری را درک می کنند، بلکه به اهمیت اجرا و بکارگیری آن، بعنوان یک نیاز اجتماعی تاکید می ورزند. مقالات تحقیقاتی و کتاب های بسیاری با موضوع دورکاری در جامعه چاپ و منتشر می گردد، و همایش ها و کارگروه های شناسایی ی اهمیت دورکاری و بررسی نتایج آن، برگزار می شود. 
مرحله ی تثبیت دانش دورکاری (فاز 2): در این مرحله، با استفاده از روش های جمع آوری داده ها، و انجام طرح های آزمایشی در محیط، تجربیات لازم جهت کامل شدن مقدمات اجرای طرح دورکاری کسب         می گردد.
مرحله ی گسترش دورکاری (فاز 3): در این مرحله، دورکاری بعنوان روشی بسیار موثر و مفید، توسط اکثریت اقشار جامعه پذیرفته شده و به سرعت در جامعه گسترش می یابد.  همچنین، قوانین مناسب در خصوص دورکاری در عمل مورد استفاده قرار گرفته و از هزینه های ارتباطی کاسته می شود، و همین امر، خود بر سرعت انتشار دورکاری در سازمان می افزاید.   
مرحله ی ایجاد آمادگی در محیط، جهت اجرای طرح دورکاری (فاز 4): در این مرحله عواملی مانند ساختار صنعت، قوانین کار، فرهنگ و ارزش های فرهنگی در جامعه برای پذیرش دورکاری به مرحله ی آمادگی رسیده اند.
 

عوامل حمایت کننده ی طرح

انتظارات از دولت ها در خصوص کاستن مشکلاتی از قبیل آلودگی هوا، ترافیک شهری و ایجاد اشتغال، دولت ها را بر آن داشته تا با بهره برداری از طرح دورکاری، گامی موثر در جهت افزایش رفاه اجتماعی و اقتصادی در کشورهای خود بردارند.  

• با توجه به اینکه طرح دورکاری معمولا با کاهش هزینه های عملیاتی، افزایش سرعت پاسخگویی به مشتریان و همچنین افزایش سرعت تصمیم گیری مدیران همراه بوده لذا، بسیاری از شرکت ها تلاش می کنند با بهره برداری از طرح دورکاری، قدرت رقابتی خود را افزایش دهند.
• امروزه کارکنان بیش از گذشته، ترجیح می دهند وقت خود را بیشتر با خانواده سپری کنند. در عین حال، آنان تمایل دارند، وقت آزاد بیشتری را در اختیار داشته باشند، تا بتوانند علاوه بر کار، به تربیت و نگهداری از فرزندان خود نیز بپردازند. در نتیجه تمایل به استفاده از طرح دورکاری در کارکنان، نسبت به گذشته افزایش یافته است. 
فراهم شدن بستر های تکنولوژیکی با توسعه ی بیش از پیش تکنولوژی های ارتباطی و اطلاعاتی، در عمل، امکان بهره برداری موثر از طرح دورکاری را فراهم نموده است.
 
دوركار شوند.

متن بالا تنها سه اسلاید از پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران است

برای دانلود کل پاورپوینت درباره  منابع انسانی و چالش های اجرای  طرح های دورکاری در ایران از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file1_2063773_8456.zip514.1k