مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت تجارت الکترونیک - 37 اسلاید

پاورپوینت تجارت الکترونیک - 37 اسلاید

پاورپوینت تجارت الکترونیک

پاورپوینت تجارت الکترونیک

پاورپوینت تجارت الکترونیک

پاورپوینت تجارت الکترونیک

پاورپوینت تجارت الکترونیک

انقلاب دیجیتال
از اقتصاد دیجیتال اقتصاد ی است که مبتنی بر فناوری های دیجیتال مانند شبکه های ارتباطی دیجیتال (اینترنت٬ اینترانت٬ اکسترانت ها و VAN ها ) ٬ کامپیوتر ها٬ نرم افزار و سایر فناوری های مربوط به اطلاعات است . اقتصاد دیجیتال گاهی اوقات با نام اقتصاد اینترنتی ، اقتصاد جدید یا اقتصاد وب نیز شناخته می شود . در این اقتصاد جدید ، شبکه های دیجیتال و زیر ساخت ارتباطی ، محیطی جهانی ایجاد می کند که در آن افراد و سازمان ها می توانند با هم ارتباط متقابل برقرار کرده ، مشارکت کرده و یا اطلاعات را جستجو کنند . بر اساس نظرات choi and whinstone(2000) این محیط باید دارای خصوصیات زیر باشد :

پاورپوینت تجارت الکترونیک

مجموعه گسترده ای از محصولات قابل دیجیتال شدن (پایگاه های داده ، اخبار و اطلاعات ، کتاب ها ، مجلات ، برنامه های رادیو و تلویزیون ، فیلم ، بازی های الکترونیکی ، CD های موسیقی و نرم افزار، همواره در تمام نقاط دنیا با استفاده از زیرساخت دیجیتال منتقل می شوند.
مصرف کنندگان و مؤسسات مختلف معاملات مالی را به صورت دیجیتال با استفاده ازپول دیجیتال و از طریق کامپیوترهای متصل به شبکه یا تجهیزات قابل حمل انجام می دهند.
ریزپردازنده ها و قابلیت های وابسته به شبکه ، در کالاهای فیزیکی مانند لوازم خانگی یا اتومبیل ها نیز تعبیه می شوند.
اصطلاح اقتصاد دیجیتال را می توان در مورد فناوری های مربوط به محاسبات و برقراری ارتباط در اینترنت و سایر شبکه ها و اطلاعات و فناوری حاصله که منجر به پیدایش تجارت الکترونیکی و تغییرات شگرف سازمانی شده است نیز به کار برد . به این ترتیب می توان انواع اطلاعات (داده،صدا،تصویرو غیره)را ذخیره و پردازش کرده و از طریق شبکه ها به سراسر دنیا انتقال داد.

 

اقتصاد دیجیتال باعث وقوع انقلاب دیجیتال شده است که طبق اعلام وزارت بازرگانی آمریکا در سال 1999 به نوبه خود با وقوع عملکردهای اقتصادی پیش بینی نشده ، عدم توسعه اقتصادی در دورانی طولانی و نیز ثبات تورم همراه است .

پاورپوینت تجارت الکترونیک

انقلاب اقتصادی باعث رشد سریع تجارت الکترونیکی می شود زیرا باعث افزایش رقابت در میان سازمان ها خواهد شد . در تحقیقات صورت گرفته توسط Lederer (1998) عامل "ایجاد رقابت یا مزایای استراتژیک" به عنوان مزیت اصلی سیستم های مبتنی بر وب عنوان شده است.
انقلاب اقتصادی به مبتکران امکان رشد و نمو می دهد. همه روزه بر تعداد این مبتکران اقتصادی افزوده می شود.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت تجارت الکترونیک است؛

برای دانلود کل پاورپوینت تجارت الکترونیک از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
1033_2100269_4562.zip266.8k