مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش - 6 اسلاید

پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش - 6 اسلاید

پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش

پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش

پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش

پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش

پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش

3- به اشتراک گذاری دانش : پس از اینکه دانش توسعه داده شد، نیاز است درون سازمان به اشتراک گذاشته شود بطوری که هر کس بتواند از این و ارزش دانش فوق العاده ای که ایجاد شده است، سود و منفعت ببرد. بیشترین وضعیتی ایده آل خواهد بود که در آن دانش به بخشی جدایی ناپذیر از استراتژی و فرهنگ سازمان تبدیل شود.

 

4- بکارگیری دانش : با بکارگیری دانش، آن در سازمان یکپارچه خواهد شد. پیاده سازی صرف دانش کفایت نمی کند. افراد باید خود را با اطلاعات موجود، تجارب و مهارت ها آشنا سازند. تنها پس از آن امکان به اشتراک گذاشتن دانش در سازمان خواهد بود.

 

5- ارزیابی دانش : ارزیابی فرایندی مداوم است و در مرحله اول آغاز می شود. این موضوع توسعه دانش و تنظیمات احتمالی را قادر می سازد.پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش

زنجیره ارزش مدیریت دانش زمانی که مدل در سطح سازمانی مورد استفاده قرار می گیرد، موثرترین حالت را دارد. البته، آن ممکن است از مدل در سطح بخش و / یا سطح عملیاتی استفاده شود. با این حال، حائز اهمیت است که اهداف استراتژیک سازمان همیشه مشاهده شده باشد.

 پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش

این نحوه نمایش زنجیره ارزش مدیریت دانش می تواند سهم با ارزشی را برای دستیابی به اهداف استراتژیک بسازد و به عنوان یک نتیجه  به سرمایه گذاری جبران خواهد شد.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش است؛

برای دانلود کل پاورپوینت زنجیره ارزش مدیریت دانش از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
Knowledge-management-value-chain_2106793_2177.zip2.3 MB