مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا - 25 اسلاید

پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا  - 25 اسلاید

پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

با تشبيه اين کار به فرايند قالبگيري، ميتوانيد نقشه استراتژي را به گل و نقشه اهداف را به يک قالب تشبيه کنيد. اين گل بايد در اين قالب قرار گيرد. يعني بايد مطمئن شد که هيچ قسمتي از قالب خالي نميماند (هدفي نيست که استراتژي يا راهکاري براي تحققش نداشته باشيم) و همچنين بايد مطمئن شد که هيچ گلي بيرون قالب قرار نميگيرد(استراتژي نيست که هدف متناظر با آن در نقشه اهداف قرار نگرفته باشد). در اين صورت بايد نسبت به ويرايش و نهايي کردن نقشه اهداف و استراتژي و اطمينان از اين موضوع اقدام کرد.پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

گام‌هاي ترسيم نقشه اهدافپاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

گام اول: مشخص کردن وجوه کلي کارت امتيازيپاورپوینت آشنايي با مدل مبنا

انجام مطالعات الگوبرداري

الگوبرداري و مطالعه و بررسي روي کارتهاي امتيازي شرکتهاي مشابه با شرکت مورد نظر، در تعيين وجوه کارت امتيازي مفيد فايده خواهد بود.

توجه به چشمانداز و ماموريت

 بدون شک، چشمانداز و ماموريت شرکت، عناصر اصلي تعيينکننده وجوه کارت امتيازي شرکت هستند. بيانيه چشمانداز اگر به درستي تدوين شده باشد ميتواند وجوه مختلف کارت امتيازي را براي ما روشن سازد. همچنين بيانيه ماموريت از آنجا که فلسفه وجودي بنگاه را تشريح ميکند در مشخص کردن وجوه کارت امتيازي مفيد خواهد بود.

نقشه اهداف در مدل مبنا

نقشه اهداف، يک معماري منسجم از مجموعه اهداف کلان(Goal) و کيفي (Objective) سازمان در منظرهاي مختلف (مثلاً منظرهاي 4 گانه کارت امتيازي متوازن) به همراه نمايش رابطه علي-معلولي ميان اهداف مناظر مختلف در راستاي تحقق چشمانداز است.

در شکل فوق،صرفاً اهداف کلان (Goal)در منظرهاي مختلف به تصوير کشيده شده است. چنانچه ذيل هر يک از اهداف کلان، کادري مستطيل شکل باز شده و اهداف کيفي مربوطه نيز نشان داده شود، مفهوم نقشه اهداف کاملتر خواهد شد.

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا است؛

 

برای دانلود کل پاورپوینت آشنايي با مدل مبنا از لینک زیر استفاده کنید:

 پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
modele_mabna_dars11_2107743_7690.zip832.7k