مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت ليزينگ - 5 اسلاید

پاورپوینت ليزينگ - 5 اسلاید

پاورپوینت ليزينگ

پاورپوینت ليزينگ

پاورپوینت ليزينگ

پاورپوینت ليزينگ

 ليزينگ يک ابزار ميان‌مدت تامين مالي است که با هدف پوشش دادن نيازهاي سرمايه‌گذاري شرکت‌ها به ماشين آلات، تجهيزات، خودرو و ساختمان مورد استفاده قرار مي‌گيرد. شرکتهاي ليزينگ (موجر يا (Lessor تجهيزات را خريداري مي‌نمايند، معمولا تجهيزاتي را که مستاجر (Lessee) انتخاب نموده‌ است و امکان استفاده تجهيزات توسط مستاجر را براي يک دوره تعيين شده فراهم مي‌نمايد. براي دوره ليزينگ، مستاجر پرداخت‌هايي را به صورت دوره‌اي به موجر مي‌پردازد که به همراه هزينه بهره تعهدي است. در پايان دوره ليزينگ، تجهيزات مي‌توانند به مستاجر منتقل شوند (به ويژه در ليزينگ سرمايه‌اي) يا اينکه به موجر بازگردانده شوند (به ويژه در ليزينگ عملياتي) يا اينکه دور انداخته شوند يا به طرف سومي فروخته شوند (بر اساس ويژگي‌هاي قرارداد و داراييهاي تعهدي) ليزينگ بر دو نوع عملياتي و سرمايه‌اي است :

 

پاورپوینت ليزينگ

 

    الف- ليزينگ عملياتي: در اين نوع ليزينگ قرارداد يا توافقي بين اجاره‌دهنده و اجاره‌کننده به قصد برخورداري از حق انتفاع کالاي مورد اجاره منعقد مي‌شود. ليزينگ عملياتي مثل اجاره معمولي است با اين تفاوت که ممکن است قرارداد يا توافق حق خريد کالاي مورد اجاره در پايان مدت اجاره به مستاجر داده شود.

 

پاورپوینت ليزينگ

 

    ب- ليزينگ سرمايه‌اي يا اجاره اعتباري: ليزينگ سرمايه‌اي در حقيقت همان فروش اقساطي است با اين تفاوت که در فروش اقساطي ابتدا مالکيت کالاي مورد اجاره به خريدار منتقل و سپس اقساط آن وصول مي‌شود، اما در ليزينگ سرمايه‌اي ابتدا اقساط وصول و در پايان آخرين قسط مالکيت منتقل مي‌شود و اگر مستاجر (اجاره کننده) نتواند اقساط را در مهلت مقرر بپردازد، اجاره دهنده کالاي مورد اجاره را تصرف مي‌کند. ضمنا در اين نوع ليزينگ ريسک سرمايه‌گذاري به حداقل مي‌رسد.

برای دانلود کل پاورپوینت ليزينگ از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
LEASING_2108437_7375.zip2.3 MB