مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال - 18اسلاید

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال - 18اسلاید

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال

uدر دوران معاصر تلاش همه سازمانها، از سازمانهاي آموزشی گرفته تا سازمانهاي غیر آموزشی، معطوف به این است که از منابع و امکانات سازمان، به ویژه منابع انسانی به نحو صحیح و درست استفاده کنند، چرا که منابع انسانی از جمله سرمایه هاي سازمانی تلقی می شود. دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی نیز از این موضوع مستثنا نبوده و در صددند براي تحقق اهداف خود به شیوه هاي مختلف، از سرمایه انسانی شان، به ویژه اعضاي هیأت علمی استفاده بهینه کنند. از جمله وظایف استادان دانشگاه ها و سنتی ترین کارکرد مراکز آموزش عالی، آموزش است. هدف از آموزش دانشگاهی، تربیت افرادي است که بتوانند در جهانی که به طور روز افزونی در حال تحول و پیچیده شدن است، هوشمندانه و پیشرفته زندگی کنند. براي دستیابی به این هدف دانشگاه ها باید بر راهبردهاي یاددهی و یادگیري تمرکز کنند. (کریمزاده – 1384)

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال

u
uموفقیت یا عدم موفقیت برنامه هاي آموزشی دانشگاهها در گرو انتخاب و کاربست بهترین راهبردهاي آموزشی است. یکی از رویکردهاي جدید در یاددهی و یادگیري، رویکرد کار گروهی است، زیرا در نظام آموزش عالی فرایند مولد و مستمر تولید علم، فرایندي جمعی، همیارانه و تیمی است که تبلور چنین شرایطی با تقویت مهارتهاي گروهی و تیمی و توسعه همکاري و همیاري به جاي رقابت و تلاش منفردانه محقق خواهد شد. با توجه به اینکه آموزش هنوز هم از مهمترین دغدغه هاي مراکز آموزش عالی و اعضاي هیأت علمی است و باید به روز گردیده و از استراتژي ها و روش هاي جدیدي در آموزش استفاده شود. یکی از این رویکردها، رویکرد آموزش مشارکتی است که تلاشی است در راستاي تقویت روحیه کار گروهی میان استادان و دانشجویان، و گسترش تعاملات علمی میان استادان. (نیکنشان – 1384)
u
uبرای پیاده سازی بهینه آموزش مشارکتی نیز مقدمات و زمینه هایی لازم است که عبارتند از: اطلاع و اگاهی اعضای آموزش دهنده از فلسفه کار، احترام بین اعضا درباره افکار و عملکردها، بهره مندی از جو مسئولیت پذیرانه و دوستانه بین افراد گروه، داشتن مهارت برقراری ارتباط موثر بین مدرسین و آمادگی لازم بین مربیان.
uدر زمینه آموزش مشارکتی تحقیقات بسیاری در داخل و خارج از کشور انجام شده است که هم چنان که شرح آنها رفت، هر کدام توانسته اند بخشی از موضوع مورد نظر را برای شفاف سازند.

پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال

uدر این تحقیق برای نمونه شرکتهایی که به سبک و روش آموزش مشارکتی فعالیت می کنند دو موسسه مرکز آموزش زبان انگلیسی امیر بهادر و موسسه آموزش هنری بنیاد رودکی نام برده و مصادیق آموزش مشارکتی در در فرایند آموزش زبان و سازهای موسیقی در این دو موسسه رعایت می شود بیان و هر کدام شرح داده شد.
u

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال است؛

برای دانلود کل پاورپوینت آموزش مشارکتی و شرکتهای فعال از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
filedgd_2108709_8853.zip73.6k