مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي - 17اسلاید

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي - 17اسلاید

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي

تحقيقات نشان داده است قريب به 70 درصد از انرژي الكتريكي مصرفي در بخش صنعتي در ايران سهم موتورهاي الكتريكي بوده و تنها 30 درصد از انرژي الكتريكي مصرفي در اين بخش مربوط به ساير مصرف كننده هاي صنعتي است لذا دفتر خدمات مشتركين، مديريت مصرف و وصول درآمد اين شركت سعي نموده است در اين مجال برخي راهكارهاي عملياتي بهينه سازي مصرف در عمده موتورهاي الكتريكي صنعتي را براي مشتركين عزيز ارائه نمايد.

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي

 

بديهي است جهت ارائه راهكارهاي دقيق مديريت مصرف مربوط به هر صنعت و بسته به نوع فرآيند توليدي، مي بايست مميزي كامل انرژي انجام گردد.

 

1- در صورت امكان از موتورهاي با دور قابل تنظيم استفاده گردد.

2- دقت گردد كه موتورهاي الكتريكي با ولتاژ نامي كار كنند.

از تنظيم كننده هاي ولتاژ نامي تغذيه استفاده شود زيرا گاهي تغيير 3% در ولتاژ تغذيه باعث افزايش تلفات انرژي به ميزان 25% خواهد شد.

3- حتي الامكان بار موتورها به اندازه توان نامي آنها باشد و در صورتيكه به قدرت كمتري نياز هست از موتورهاي با توان نامي پايين تر استفاده شود زيرا موتورهاي بزرگ براحتي موتورهاي كوچك قابل مانور كردن نيستند و تلفات آنها در حالت كم‌باري زيادتر است.

 

4- از آنجاييكه موتورها در محيط خنك بهتر كار ميكنند بايد محيط كار آنها بگونه اي باشد كه گرماي توليد شده توسط موتورها براحتي تهويه گردد.

قابل ذكر است در صورتيكه گرماي محيط كار موتور از 27 درجه سانتيگراد به 32 درجه سانتيگراد افزايش يابد به ميزان 2% به تلفات موتور افزوده مي گردد.

5- مي بايست با برنامه‌ريزي مناسب چه از نظر توان و چه از لحاظ زمان، از خاموش و روشن كردن بش از حد موتور جلوگيري بعمل آيد.

پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي

 

6- كاهش اصطكاك در سيستم هاي مكانيكي كه بوسيله موتورها به گردش در مي‌آيند مثل چرخ‌دنده‌ها ، غلتك ها، بلبرينگ‌ها ، زنجيرها و ... حتما مورد توجه قرار گيرد.

 

متن فوق تنها سه اسلاید از پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي است؛

برای دانلود کل پاورپوینت راهكارهاي مديريت مصرف در بخش صنعتي از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 12,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 15,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
modiriyate_masraf_dar_sanaye_2112428_4389.zip2.6 MB