مرکز پاورپوینت اکران

پاورپوینت مهندسی پاورپوینت پزشکی پاورپوینت انسانی پاورپوینت درسی پاورپوینت هنر پاورپوینت آموزشی پاورپوینت عمومی

اطلاعیه فروشگاه

در صورت بروز هرگونه مشکل در خرید فایل، داشتن سوال، پیشنهاد، انتقاد، مشاهده فایل انحصاری خود در فروشگاه و نیز سفارش ساخت پاورپوینت جدید، به شماره تلفن 09141594468 پیامک بزنید تا سریعا رسیدگی شود.

پاورپوینت تاریخچه نماز - 20 اسلاید

پاورپوینت تاریخچه نماز - 20 اسلاید

پاورپوینت تاریخچه نماز

پاورپوینت تاریخچه نماز

پاورپوینت تاریخچه نماز

پاورپوینت تاریخچه نماز

پاورپوینت تاریخچه نماز

}قرآن چگونه آغاز شده است؟
}در ابتدای قرآن پس از سوره حمد و ستایش خداوند
}خداوند قرآن را کتابی استوارکه هیچ شکی در آن نیست معرفی کرده است و آن را هدایت کننده افراد با تقوا نام نهاده است و افراد با تقوا را این گونه معرفی کرده است : کسانی که به عالم غیب عالم غیر مادی ایمان می آورند و کسانی که نماز می خوانند و کسانی که از روزیشان نیازمندان را یاری می کنند (انفاق) وکسانی که به آنچه که به پیامبر اسلام و آنچه که به پیامبران پیشین نازل شد ایمان می آورند و به آن یقین دارند
}نماز در شريعت حضرت موسي ( ع)
} پيروان واقعي حضرت موسي ( ع ) که امروزه ما آنان را بعنوان يهود مي شناسيم داراي تعاليم و احکامي مي باشند که از پيامبر خود فرا گرفته اند گرچه امروزه شاید این احکام و قوانین الهی به درستی و خالصانه اجرا نگردد  . يکي از تعاليم و احکام عبادي آنها ، نماز است . در دين يهود وارد شده است که شبانه روز سه نماز بر آنان واجب است که عبارتند از :
}1- وقت نماز صبحگاه قبل از طلوع آفتاب است تا تقريبا هشت يا نه صبح
}2- وقت نماز نيمروز پاسي از ظهر گذشته تا غروب آفتاب

پاورپوینت تاریخچه نماز

پاورپوینت تاریخچه نماز

}1- وقت نماز شامگاه از غروب آفتاب است تا ساعت دوازده شب ( نيمه شب ) و بعضي از شبها از ساعت 3 بعد از نيمه شب تا طلوع آفتاب مناجات مي خوانند . نماز در یهودیت (در عبری: تفیلا תפלות) و در جمع تفیلیم یا تفیلوت خوانده می‌شود. معمولا در هر روز سه نماز می‌خوانند و در روز شبات شنبه و سایر روزهای مقدس فرقه‌های ارتدکس و محافظه کار یک نماز اضافی هم به نام موسف خوانده می‌شود. زمانیکه حضرت موسی در جهت انجام رسالت الهی خویش به همراه همسرش از وطن هجرت کردند و دچار سختی‌ها شدند، خداوند برای آرامش او به وی وحی نمود که: «واَقم الصلوة لذکری» یعنی نماز را برای یاد من بپادار. و در آیه دیگری به موسی و هارون دستور داده شده که نماز را به پا دارید.

متن فوق تنها قسمتی از پاورپوینت تاریخچه نماز  است؛

برای دانلود کل پاورپوینت تاریخچه نماز  از لینک زیر استفاده کنید:پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 8,000 تومان
(شامل 20% تخفیف)
مبلغ بدون تخفیف: 10,000 تومان
نمایش لینک دانلود پس از پرداخت هزینه
ایمیل
موبایل
کمک به هزینه درمان بیماران سرطانی
توجه: خرید کمتر از 10,000 تومان مشتری گرامی ، برخی بانک ها از جمله بانک ملت اجازه خرید اینترنتی با مبلغ کمتر از 10000 تومان را نمی دهند باتوجه به قیمت این محصول اگر در پرداخت مشکلی داشتید از کارت سایر بانک ها برای پرداخت استفاده کنید.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
file343_2113465_5267.zip76.9k